DEN DĚTÍ VE 2.B

 

 

 

Včera jsme v pracovní výchově vytvořili krásnou chobotnici Julču s dlouhými chapadly, ale protože jí bylo smutno, dneska jsme jí udělali ke Dni dětí radost. Nejprve jsme poskládali rybičky, které jsme museli ulovit v moři tak, aby modré a zelené dávaly společně smysl. Pak jsme se rozdělili na zelený a modrý tým a další rybičky jsme hledali na chodbě a počítali a procvičovali jsme si násobilku a Julča si libovala, jak nám to hezky jde. Na tabuli jsme v týmech soutěžili, kdo poskládá více souvětí za kratší čas. Paní učitelka nám připravila tajemný seznam přání, na který jsme si vyryli špejlí, co bychom si nejvíc přáli ke Dni dětí. Plakáty jsme si vyzdobili třídu. Pak jsme počítali s hrošíkem násobky tří a vytvořili si do portfolia plakát. Když jsme byli hotovi, nacvičovali jsme si taneček, který už brzy uvidíte! Protože nám počasí přálo, šli jsme na chvíli do parku. Den dětí jsme si krásně užili a zítra nás čeká ještě odměna – zmrzlina za sběr papíru.

odkaz na video:

https://www.youtube.com/watch?v=fDjxBpBzVvQ

2. B a Mgr. Marcela Litomyská

 

PřílohaVelikost
5487C684-9B7F-452F-BC6E-D5F89391A442.jpeg1.32 MB