Rozloučení s 9. ročníky

 

 

Tak jako každý rok jsme se rozloučili s žáky devátých tříd. I v letošním roce proběhlo slavnostní rozloučení pouze v komorním duchu v prostorách základní školy. I přesto jsme si pro rodiče připravili krátký program, ve kterém jsme se ohlédli za společně strávenými okamžiky na naší škole.

Poslední rok se nesl v duchu online výuky, učení se novým technologiím a vlastního organizování volného času. Přípravu na přijímací zkoušky jsme se snažili nepodcenit i ve ztížených podmínkách. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a mohli jsme tak gratulovat našim žákům k úspěšně zvládnutým přijímacím zkouškám. Přejeme jim skvělé nové kolektivy na nových školách, příjemné učitele a úspěchy v jejich dalším studijním i soukromém životě.

Strávili jsme spolu poslední okamžiky a užili si poslední dny v našich třídách.

Chtěly bychom ještě jednou poděkovat všem žákům, učitelům i rodičům za spolupráci a pozitivní přístup v době poznamenané pandemií.

Třídní učitelky Mgr. Markéta Strakošová a Mgr. Jana Petrušková

 

PřílohaVelikost
třídy a, b.PNG541.3 KB