ŠKOLNÍ ROK 2010 - 2011

IX. A

 

Třídní učitelka: Mgr. Jana Glombová

 

Albrecht Josef, Dobosz Mário, Horníček Jiří, Hurník Jaroslav, Lazecký Petr, Malík Ondřej, Neuvirt Daniel, Nitka Lukáš, Nohel David, Palušík Lukáš, Skála Petr, Šára Adam, Zaoral Lukáš, Grzychová Leona, Kopecká Adéla, Kurečková Lucie, Lochmanová Nikol, Miková Nikola, Muczková Markéta, Špoková Veronika

 

 

 

IX. B

 

Třídní učitelka: Mgr. Helena Teichmannová

 

Czernín David, Černý Ondřej, Galeja Martin, Glomb Vojtěch, Hurník Jakub, Kavala Tomáš, Kováč Václav, Macháček Martin, Petráš Radek, Stařičný Pavel, Strakoš Martin, Blažejová Sandra, Gelnarová Sarah, Holaňová Barbora, Hoňková Tereza, Chovancová Kateřina, Irglová Vendula, Kopecká Petra, Polášková Jana, Steckerová Eva, Vavrečková Eliška, Žurková Iva

 

PřílohaVelikost
IX.A 2010/2011125.64 KB
IX.B 2010/2011119.56 KB