ŠKOLNÍ ROK 2011 - 2012

IX. A

 

Třídní učitelka: Mgr. Jana Petrušková

 

Budzel Filip, Burda Radek, Edler Petr, Matoušek Štěpán, Mozga Marek, Rutar Filip, Vůjtek Radim, Bláhová Zuzana, Drábková Adéla, Fojtíková Tereza, Gocalová Eva, Kaniová Pavlína, Kubíčková Karolína, Matějková Tereza, Mrkvičková Beáta, Nohlová Nikola, Peschlová Gabriela, Policarová Veronika, Policarová Zuzana, Seidlerová Barbora, Šindelková Andrea

     

 

IX. B

 

Třídní učitelka: Mgr. Jana Sýkorová

 

Bjalek Michal, Černý Lukáš, Košař František, Krejčí Dominik, Kuruc Matěj, Močidlan Jiří, Ruta Luboš, Strakoš Jakub, Štefaňák Vít, Vaľovský Kevin, Vyležík Jiří, Bytčánková Kristýna, Čeganová Tereza, Filková Zuzana, Fritschová Veronika, Häringová Nikola, Kaločová Markéta, Kundelová Veronika, Maňáková Lucie, Neuwirthová Monika, Petrušková Klára, Somerlíková Martina, Vůjtková Vanesa

PřílohaVelikost
IX.B 2011/201269.42 KB
IX.A 2011/201278.7 KB