Setkání u vánočního stromu na Základní škole Klimkovice

Již po devatenácté se otevřely dveře naší základní školy všem, kteří se rozhodli strávit sobotní odpoledne 8. prosince 2012 příjemnými setkáními, nákupem dárků i zábavou v podobě vystoupení žáků školy.

Rodiče dětí i ostatní návštěvníci u vchodu ochotně přispěli na dobrovolné vstupné a pak už se vítali se známými, procházeli školu, mohli se občerstvit v bufetu a samozřejmě hojně nakupovali výrobky rodičů a žáků, kterých bylo letos zase víc než dost. Prodejní stoly se prohýbaly pod množstvím keramických ozdob a figurek, svícnů, papírových i látkových andílků, voňavých perníků, nazdobených věnců, výrobků ze slámy i z pediku, kalendářů a vánočních almanachů.

Po nákupech bylo nutné začít myslet na místo k sezení v tělocvičně, protože ve 14 hodin startoval pečlivě připravený program žákovských vystoupení. Diváky provázeli moderátoři Terezie Gilligová a Libor Blahut z 9. ročníku. Děti z prvního stupně tančily a zpívaly na známé písničky Z. Svěráka a J. Uhlíře, své vystoupení předvedly také děti z družiny, klimkovické mažoretky, starší tanečnice, které se tanci věnují závodně, a program zakončily společné písně žáků 9. ročníku se skvělou sólistkou. Diváci odměnili účinkující závěrečným aplausem a letošní setkání bylo téměř u konce. Ještě zbývalo sdělit si dojmy z příjemně prožitého odpoledne, popřát si krásné svátky a pomalu se těšit na další, a to jubilejní – 20. setkání u vánočního stromu v roce 2013.

 

Děkujeme našemu dlouholetému sponzorovi této akce Pekařství Illík, spol. s.r.o. za štědrý sponzorský dar a také všem rodičům i návštěvníkům za finanční příspěvek škole.

Těšíme se zase za rok – na shledanou !

 

                                                                                                                       Mgr. Radana Albrechtová

http://zsklim.savana.cz/sites/default/files/Nov%C3%BD%20obr%C3%A1zek.jpg

 

 

 

PřílohaVelikost
Nový obrázek.jpg38.94 KB