ŠKOLNÍ ROK 2012-2013

TŘÍDA IX. A

Třídní učitelka: Mgr. Jana Glombová

Bárta Dalibor, Fritsch Jan,  Hájek Dominik,  Havelek Ondřej, Chaloupka Filip,  Ježek Martin , Kubalák Dominik,  Lech Pavel , Machala Lukáš, Pitela Adam, Strakoš Jaroslav, Teichman Jan, Večerek Lukáš, Ančová Pamela , Bártová Michaela, Budzelová Dominika, Čípová Nikol, Gazdová Aneta, Gilligová Terezie, Hoňková Daniela, Chmelová Sabina, Plačková Anna, Slezáková Vendula, Štramberská Kateřina, Thanheiserová Sára , Vozníková Hana

 

TŘÍDA IX.B

Třídní učitelka: Mgr. Monika Richterová

Bálek Tomáš , Blahut Libor, Bodlák Jiří, Gelnar Pavel, Horníček Ondřej, Chovanec Tomáš , Jašek Jakub, Martiník Vít, Richter Ondřej , Sikora Vojtěch, Somerlík Jan, Ulenfeld Kamil, Zapletal Jakub, Žitník Adam, Mandoková Markéta, Matoušová Barbora, Navrátilová Sára, Nejedlíková Andrea, Rosmanitová Lucie, Stanovská Hana, Studničková Michaela, Telnarová Natálie, Tomášková Andrea, Večerková Veronika

 

PřílohaVelikost
IX.A 2012-2013979.64 KB
IX.B 2012-20131.39 MB