ADAPTAČNÍ POBYT VI. C

Od středy 18. září do pátku 20. září jsme trávili čas na adaptačním pobytu v Bílé Holubici. Jeli jsme tam hlavně proto, abychom se blíže seznámili. Líbily se mi noční i dopolední hry. Bylo tam hezké prostředí a krásná vycházka. Moc se mi tam líbilo. Vůbec by mi nevadilo, kdybychom tam byli o pár dní déle.

Gabriela Bártová, VI. C

 

Kupa poznání, kupa zábavy, kupa soutěží, kupa radosti a kupa přátelství – to je adaptační pobyt v Holubici.

Tomáš Rychlík, VI. C

 

Adaptační pobyt byl super. Ubytovali nás v rekreačním středisku Bílá Holubice. Hráli jsme tam mnoho zajímavých her. Nejvíce mne bavilo hraní divadla a noční hra.

Jan Todter, VI. C

 

Na adaptačním pobytu jsme hráli spoustu her. Nejvíce mě bavilo, když jsme hráli divadlo, kde jsem byl princezna, která ráda uklízí. Také mě bavila noční hra, při které jsme měli zavázané oči a museli jsme si pamatovat části citátu.

Tomáš Černík, VI. C

01