ŠKOLNÍ ROK 2013-2014

TŘÍDA IX.A

Třídní učitelka: Mgr. Zita Nyklová

Gerlich Jan, Gerlich Tomáš, Harabiš Adam, Harabiš David, Havelek Daniel, Hurník Tomáš, Koktan Ondřej, Matějka Ondřej, Mlčoch Patrik, Mrhálek David, Neuwirth Libor, Vince Daniel, Zemánek Jan, Bártová Ivana, Blažková Barbora, Figalová Veronika, Havelková Tereza, Kocurková Nikola, Kolčavová Veronika, Luptovcová Dominika,Rychlíková Kristýna, Vajdová Gabriela, Vašutová Jana, Žůrková Hana

 

TŘÍDA IX.B

Třídní učitelka: Mgr. Petra Řeháčková

Batko Tomáš, Danda Daniel, Flössel Patrik, Illík Antonín, Jančo Patrik, Kornet Martin, Kupka Petr, Langer Michal, Ondra Patrik, Socha Marek, Strnka Václav, Szendi Kamil, Tomášek Josef, Vavrečka Vojtěch, Zaoral Michal, Blinková Jana, Březná Ivana,Bsonková Vendula, Dvořáková Lucie, Gombalová Veronika, Hinduláková Hana, Hrušková Sabina, Křížová Kateřina, Maternová Kateřina, Steckerová Sára, Škutová Karolína, Tchýrová Natálie

PřílohaVelikost
IX.A - tablo37.23 KB
IX.B - tablo37.24 KB
IX.A4.56 MB
IX.B4.55 MB
společné foto4.65 MB