ŠKOLNÍ ROK 2014 - 2015

TŘÍDA IX.A

Třídní učitelka: Mgr. Jana Bravanská

Bena Kristián, Bulava Jakub, Fojtík Daniel, Gelnar Jakub, Hofer Patrick, Hudec Štěpán, Hurník Zdeněk, Kopecký Pavel, Lampart Marek, Vantuch Martin, Večerek Karel, Friedrichová Veronika, Garbová Simona, Honová Kristýna, Juráčková Gabriela, Kopecká Kateřina, Martiníková Viktorie, Neuwirthová Martina, Paskerová Viktorie, Petroušová Alžběta, Planková Adéla, Reichlová Martina, Sýkorová Anna, Ulrichová Kateřina

 

TŘÍDA IX.B

Třídní učitelka: Mgr. Renáta Nejezchlebová

Fritsch David, Chlebovský Aleš, Jedlička Vladan, Kotán Stanislav, Kotlář Jiří, Láznička Jakub, Mackovčák Richard, Peschel Patrick, Rygel Dominik, Seidler Vít, Simkanič David, Vachek Ondřej, Vyležík Daniel, Budzelová Barbora, Diblíková Veronika, Hoňková Lucie, Hradilová Kristýna, Kocichová Kateřina, Kupská Tereza, Macurová Ivana, Mirošová Nikol, Muschalková Adéla, Nováková Tereza, Petrušková Kateřina , Urbánková Barbora

 

 

 
 
 
 
 
PřílohaVelikost
tablo-9A1.95 MB
tablo-9B1.06 MB
foto 9B604.25 KB
foto 9.A+B503.84 KB
9A 3.64 MB