ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

TŘÍDA 1.A

Třídní učitelka: Mgr. Jana Hulová

 

Diblík Daniel, Dobeš Ivo, Duben Jiří, Fabiánek Adam, Himlar Vojtěch, Homola Petr, Hudec Jiří, Kudela Matěj, Lipský Nikola, Ondra Lukáš, Pavelka Štěpán, Šolc Matěj, Delle Fave Mattia, Dobešová Nela, Habustová Eva, Hnilicová Barbora, Homolová Lucie, Kašperlíková Tereza, Kolarzyková Adéla, Velikovská Anna

 

TŘÍDA 1.B

Třídní učitelka: Mgr. Renáta Ottová

 

Bárta Vít, Kvasnička Jan, Lencse Štěpán, Mako Patrik, Matuška Jan, Oswald Vít, Rak Hynek, Rýdl Vojtěch, Žák Jakub, Babičová Johana, Holá Bára, Holainová Rozálie, Kostková Natálie, Martínková Evelína, Pospíšilová Adéla, Poštulokvá Zuzana, Schmeiserová Helena, Solanská Erika, Ševčíková Martina, Veselá Anna

 

 

TŘÍDA 1.C

Třídní učitelka: Mgr. Radka Maršálková

 

Bena Filip, Dlabaja Vojtěch, Gazda Jiři,Häring Jakub, Mikurda Dominik, Němčík Radim, Neuwirth Jakub, Oravec Jozef, Pesch Matěj, Popek Michal, Rybka David, Siuda Ludvík, Bartáková Markéta, Janásková Hana, Jiříčková Barbora, Neuvirtová Tereza, Nováková Victoria, Pokusińská Natálie, Taichlová Karolína Ines, Taichlová Sofie

 

PřílohaVelikost
1.B4.38 MB
1.A4.32 MB
1.C4.12 MB