ŠKOLNÍ ROK 2015 - 2016

Třída: IX.A

Třídní učitelka: Mgr. Radana Albrechtová

 

Bartonec Jan, Boháč Jiří, Flössel Dominik, Gabriel Tomáš, Gebauer Denis, Koleček Martin, Kváš Jiří, Mrovec Jiří, Pachota Dominik, Panáček Adam, Šimko Aleš, Šolc Daniel, Tomášek Daniel, Jašíková Nikola, Klanicová Nikola, Kochová Elisabeth, Kubečková Adéla, Ondrová Eva, Polášková Hana, Sulavová Veronika

Třída: IX.B

Třídní učitelka: Mgr. ALena Kamarádová

 

Bajgar Jiří, Bárta Daniel, Bláha Jiří, Buchta Radek, Havelek Patrik, Hutník Petr, Hynčica Dan, Karkoška Jan, Kofránek Martin, Machala David, Nejezchleba Jakub, Řeháček Matouš, Sikora Petr, Teichmann Adam, Ulman Viktor, Větěch Jan, Votoček Tomáš, Boráková Lucie, Eliášová Tereza, Kováčová Michaela, Kubzová Lucie, Mušková Kristýna, Schülerová Aneta, Stařičná Lucie, Thanheiserová Natálie, Závodná Adéla

PřílohaVelikost
21x-9A.jpg5.5 MB
27x-9B.jpg5.54 MB