ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

TŘÍDA 1. A

Třídní učitelka: Mgr. Karin Muczková

Asistentka: Margit Batko

Engelhardt Max, Himlar Eduard, Horník Marek, Hrbáč Jakub, Jansa Dominik, Krayzel Šimon, Křivda Jakub Jan, Parchański Jakub, Randa Jakub, Sehnal Matěj, Sieja Viktor, Ujfaluši Matouš, Bálková Anna, Bártová Monika, Černá Izabela, Davidová Natálie, Dejlová Tereza, Hinduláková Ema, Horníková Alice, Kejdová Karolína, Potěšilová Ema

 

TŘÍDA 1. B

Třídní učitelka: Mgr. Šárka Thibaud

Batko Hynek, Ciepiela Dominik, Faber Ondřej, Finsterle Denis, Mahrík Vojtěch, Matýsek Matěj, Mozga Štěpán, Neuwirth Adam, Pešta David, Sojka Richard, Urbančík Martin, Václavek Oliver, Žitník Denis, Bräuerová Nikol, Demková Silvie, Dorníková Monika, Kuncová Kristýna, Nešetřilová Tereza, Palová Bára, Tomášková Daniela, Veličková Vanesa

PřílohaVelikost
třída 1.A4.3 MB
třída 1.B3.92 MB