ŠKOLNÍ ROK 2016-2017

IX. A

Třídní učitelka: Mgr. Jana Sýkorová

Boháč Marek, Hruška Dominik, Krátký Šimon, Křenek Petr, Kurečka Jiří, Maršálek Jaroslav, Polášek Jakub, Sacke Michal, Štverka Matěj, Vavrečka Radovan, Bilíková Eliška, Brázdilová Lucie, Hudcová Kateřina, Konečná Veronika, Košařová Anna, Lazecká Nikola, Legerská Nikol, Ondrová Zuzana, Vašutová Kateřina, Večerková Hana

 

IX. B

Třídní učitelka: Mgr.Svatava Lichá

Budzel Daniel, Bzonek Lukáš, Fiža Vojtěch, Kaštovský František, Petráš Martin, Stoklasa Vladislav, Šindelka Michal, Šporík Josef, Tomšů Josef, Vyležík Patrik, Bartková Sára, Cibulková Karolína, Diblíková Nikola, Galusková Johanka, Hlubková Kristýna, Hrušková Viktorie, Kozelská Adéla, Piškulová Kristýna, Vařáková Kateřina, Žídková Kamila

 

IX. C

Třídní učitelka: Mgr.Jana Petrušková

Blaha Jáchym, Bujnoch Adam, Hurník Matěj, Kopecký František, Košař František, Martiník Michal, Rychlík Tomáš, Todter Jan, Bártová Gabriela, Grzychová Diana, Lazorová Viktorie, Kalivodová Natálie, Mikurdová Denisa, Rimmlová Julie, Žídková Markéta, Chadimová Hana

 

SPOLEČNÁ FOTOGRAFIE ŽÁKŮ 9. TŘÍD 

PřílohaVelikost
9A.jpg4.13 MB
9B.jpg4.02 MB
9C.jpg3.74 MB
9A+B+C.jpg4.27 MB