ŠKOLNÍ ROK 2017-2018

1. A    tř. učitelka Mgr. Naděžda Bílská

Chvojka Oskar, Jančík Robin, Kalaš Daniel, Mako Adrian, Mazánek Aaron Arnošt, Mikl Ondřej, Šiška Matěj, Vajda Pavel, Willaschek Tobiáš, Bestová Eliška, Hájovská Sabina, Homolová Zuzana, Jalůvková Mariana, Klačková Dominika, Kuchtová Karolína, Oravcová Anna, Tvrdá Vanesa

 

 

1. B     tř. učitelka Mgr. Božena Gamonová

Kohutek Matyáš, Korábečný Adam, Lichý Petr, Mihál Martin, Mleczko Daniel, Neumann Ondřej, Siuda Dominik, Šmíd Martin, Výtisk Jakub, Blahová Rozalie, Fedáková Tereza, Hoferková Barbora, Horáková Tereza, Němcová Klára, Prchalová Gabriela, Raková Linda, Rečková Adéla, Richterová Ema, Tvarůžková Adéla

 

 

 

1. C    tř. učitelka Mgr. Radka Maršálková

Čapo Alexandr, Gráf Pavel, Kalášek Matyáš, Murla David, Pavelek Ian, Peníška David, Richter Štěpán, Rýdl Martin, Kaštovská Jana, Langrová Terezie, Lechová Šárka, Orošová Sofie, Pátková Laura, Pitelová Valentina, Pokorná Anežka, Vargová Hana, Zdvořilá Eliška

PřílohaVelikost
1.A7.36 MB
1.B7.43 MB
1.C9.14 MB