ŠKOLNÍ ROK 2017-2018

Třídní učitelka: Mgr. Jana Glombová

David Richard, Fritsch Jakub, Gelnar Jan, Hula Kryštof, Hurník František, Indra Petr František, Kratochvíla Jan, Kučera Alexandr, Planka Matyáš, Pokorný Jonáš, Prudký Šimon, Rybárik David, Ulrich Rostislav, Vrobel Tomáš, Buroňová Vendula, Držiková Zoe, Friedelová Monika, Hurníková Lucie, Chmelová Julie, Chromíková Veronika, Lagonikasová Vanesa, Němcová Dominika, Ondrová Natálie, Petroušová Jolana, Šiklová Adéla

 

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Chrapková

Adamus Filip, Buchta Ondřej, Dostalík Marek, Gelnar Dominik, Gút Jan, Husťák David, Janalík Tomáš, Koleček Michal, Kornet Marcel, Lipský Alexej, Malík Jindřich, Miroš Adam, Piškula Daniel, Richter Adam, Schüler Jiří, Tchýr Petr, Bártová Kateřina, Brandlová Kateřina, Dejlová Veronika, Drábková Jana, Filková Tereza, Neuwirthová Jana, Nováková Lenka, Teichmanová Kateřina, Wielgusová  Tereza

PřílohaVelikost
9.A.jpg3.92 MB
9.B.jpg149.07 KB