ŠKOLNÍ ROK 2018-2019

I. A - TŘÍDNÍ UČITELKA Mgr. Karin Muczková

 

Bárta Dominik, Bokvaj Adam, Foltýn Adam, Foltýn Ondřej, Ivan Filip, Kašperlík Daniel, Kudela Tomáš, Magera Vojtěch, Martínek Šimon, Matečný Štěpán, Unucka Vojtěch, Urban Petr, Veverka Jakub, Bérešová Natálie, Černá Charlotta, Foltová Amálie, Galejová Barbora, Kejdová Justýna, Richterová Rozárie, Sehnalová Marie, Zdražilová Nina

 

 

I. B třídní učitelka Mgr. Šárka Thibaud

 

Bzonek Matouš, Hradský Jakub, Janásek Jiří, Jelínek Oliver, Konečný Jiří, Kotlář Filip, Lubojacký Tobiáš, Mahrík Filip, Nakata Jan, Školoudík Sebastián, Zuber Kryštof, Zuber Michal, Burdová Tereza, Demková Sára, Friedlová Darja, Hubáčková Ella, Kühnert Evelyn, Langrová Elena, Pospíšková Ema, Svobodová Beáta, Urbančíková Lucie

 

PřílohaVelikost
SF_1A.jpg2.7 MB
SF_1B.jpg2.48 MB