Mikulášská nadílka ve Vřesině

 

 

My, VIII. B, jsme veselá a hravá třída. Učení moc nedáváme, zato pěstujeme výborné vztahy a nezkazíme žádnou legraci. Také naše mimoškolní aktivity jsou velmi pestré. Věnujeme se sportu, hudbě, výtvarné tvorbě a řada z nás také skautingu. V rámci práce školního parlamentu má každá třída možnost realizovat svou třídní aktivitu. My jsme byli nadšení, když naše spolužačka Tina přišla s tím, že můžeme dělat čerty a anděly ve Vřesině. Její tatínek, skautský vedoucí, tam totiž dělá Mikuláše. My bychom se podívali do školy, kterou někteří z nás navštěvovali, a také bychom si prohlédli jejich klubovnu. A hlavně: byla by to super zábava!

Vše se domluvilo s paní učitelkou třídní, s paní ředitelkou, se skautskou organizací, se sdružením rodičů ve Vřesině… A my jsme byli rádi, že vše klaplo. Sehnali jsme všechno potřebné, hlavně kostýmy – ty se nám opravdu povedly. Byli jsme parta strašidelných čertů a krásných andělů. Spolu se dvěma Mikuláši jsme obešli školku i všechny třídy ve škole. Mikulášové nás dokonce pochválili, že jsme šikovní pomocníci! Akci jsme zakončili pohodově – zbaštili jsme ve skautské klubovně objednanou pizzu a dobrůtky, které jsme „vykoledovali“. smiley

Třída VIII. B

PřílohaVelikost
Mikuláš 8.B.jpg605.55 KB