Spolupráce osmáků a prvňáčků

Již při zápisu do 1. třídy se dnešní osmáci začali starat o "své" prvňáčky. Pomoc pokračovala i v tomto školním roce.

V září osmáci pomáhali v šatně, celoročně mají na starost donášku ovoce a mléčných výrobků do prvních tříd. Také proběhla společná akce Malování na chodník. Malí i velcí školáci společně vytvořili překrásné obrázky na chodníku před školou a u toho si popovídali a seznámili se.

Prvňáčci potřebovali pomoc svých velkých kamarádů také na vánoční besídce při vytváření řetězů na vánoční stromeček v atriu školy. Nebyly to totiž ledajaké řetězy - byly vytvořeny z dobrot pro ptáčky a ostatní zvířátka.

Všechny děti vypadaly při společných aktivitách spokojeně a při činnostech jim šla práce pěkně od ruky. smiley

Mgr. Renáta Nejezchlebová

01.jpg808.55 KB