Projektový den 5. A – Máme rádi zvířata

 

 

 

V pátek 18. 1. 2019 proběhl ve třídě 5. A projektový den s názvem Máme rádi zvířata. Když se žáci dověděli téma našeho projektového dne, velice se zaradovali. Skoro každý má doma svého zvířecího mazlíčka, případně v koutku duše doufá, že mu rodiče nějakého pořídí. A tak  páteční vyučování v naší třídě bylo ve znamení zvířátek. Chlapci a děvčata udělali spoustu práce. Předem vymysleli a připravili kvízy, osmisměrky, tajenky, přesmyčky, které jsme během projektového dne řešili. Nechybělo zábavné počítání, práce s anglickým textem. Také si žáci přinesli knihy o zvířatech, měli jsme ukázky beletrie i naučné literatury. Ve čtenářské dílně jsme si o nich povídali, četli a plnili další úkoly. Svého zvířecího kamaráda si také všichni namalovali. Projektový den se dětem líbil, hodnocení mluví za vše.

Mgr. Naďa Danková

 

 

Projektový den se mi strašně moc líbil. Měli jsme nachystané pracovní listy, které byly na uvažování a některé na zábavu. Projektové dny jsou vždycky fajn, paní učitelka nám vždycky připraví super den.

Ela Kohutková

Projektový den se mi hrozně líbil. Líbilo se mi, jak jsme vymýšleli ty křížovky a obrázky, jak jsme je vyplňovali. Taky se mi líbilo popisování kočky anglicky.

Matěj Horák

Projektový den byl hodně, hodně boží. Hodně se mi líbily ty přesmyčky, křížovky, všechny věci, které byly na pracovním listě. Chvilku jsme četli. Ve třídě jsme měli anglickou větu a podle té věty jsme vybarvili kočičku. A ještě jsme měli anglické hádanky. Prostě krásný den.

Sofie Vlková

 

 

 

 

 

 

 

PřílohaVelikost
P1180003.JPG204.88 KB
P1180007.JPG151.19 KB
P1180008.JPG137.85 KB
P1180010.JPG144.53 KB
P1180011.JPG160.63 KB
P1180005.JPG195.61 KB