Ukážu, co umím(e)

 

V dubnových dnech žáci 2.C dvakrát zažili trochu jiné vyučování. Vedli je samotní žáci, kteří si připravili na středu 3.4. prezentace na téma volný čas a zájmy dětí a na úterý 16.4. na téma povolání rodičů.
Byly to opravdu moc pěkné okamžiky. Děti si zaslouží velkou pochvalu a dík patří i rodičům, kteří jim byli nápomocni. Děti ukázaly svým spolužákům, co všechno umějí a co je baví. O mnohých věcech ani všichni nevěděli. Naživo se u nás hrálo na klavír, na flétnu, na kytaru, na videu jsme shlédli lezení na stěně, parkour, fotbalový trénink, pěvecký koncert, taneční vystoupení, rybaření, hru na akordeon, v rukou jsme drželi bronzové, stříbrné i zlaté medaile, poháry pro vítěze, sbírku turistických magnetek, papírové vlaky, aranžérské práce, na fotkách jsme viděli spoustu akčních situací i výrobků.

Ještě cennější byly okamžiky, které strávili rodiče společně s dětmi při povídání o svých profesích. Děti pak velmi hrdě popisovaly kamarádům to, čím se zabývají jejich rodiče. Pro lepší demonstraci si mnozí přinesli i potřebné pracovní pomůcky i oděvy, firemní prospekty, fotografie i video ukázky pracovních činností.
Bylo to moc fajn.

Mgr. Radka Maršálková