Aprílový turnaj ve stolním tenisu

 

 

Začátkem dubna byla třídou 6. A vyhlášena soutěž ve stolním tenise, která doslova rozhýbala celou školu.

O přestávkách se žáci potkávali u hracích stolů, měřili své síly s ostatními a snažili se uspět v početné třídní konkurenci. Finalisté jednotlivých tříd se spolu utkali o titul „Přeborníka školy“ a zároveň o putovní pohár, který bude zdobit třídu vítěze.

Po vyrovnaném finále, ve kterém se spolu utkali Matyáš Krayzel z 5. B a Adam Socha z 9. A, zvítězil na sety 2:1 hráč deváté třídy. Adamovi gratulujeme, ostatním účastníkům děkujeme za účast a budeme se těšit na turnaj i v příštím roce.

                                                                        Mgr. Václav Franczyk

 

 

 

 

 

 

 

PřílohaVelikost
IMG_1917.JPG558.77 KB
IMG_1927.JPG582.24 KB
IMG_1947.JPG759.01 KB