McDonald’s cup

 

 

Dne 30.4. se na Základní škole Jana Šoupala uskutečnilo obvodní kolo soutěže McDonald’s cup. Naši školu reprezentovali žáci čtvrtých a pátých tříd v kategorii starší žáci.  V prvním utkání, ve kterém nebyli horším týmem, prohráli 0:2 s družstvem z Polanky. Stejně tak v druhém zápase proti ZŠ Porubská náš tým srazily především individuální chyby a neproměňování šancí a opět jsme prohráli, tentokrát 1:3. Po těchto dvou zápasech byla atmosféra v týmu na bodě mrazu. Chlapci se však nevzdali a v dalším zápase porazili Dolní Lhotu i přes vydatnou podporu soupeře v hledišti 4:0. A v posledním čtvrtém zápase už to byla exhibice a naši kluci si s chutí zastříleli proti Velké Polomi, s celkovým výsledkem 7:1. I přes heroický závěr se nám bohužel nepodařilo postoupit a skončili jsme na 3. místě ve skupině a celkově na děleném 5. místě. Děkuji všem za reprezentaci školy.

Mgr. Jan Škuta

 

 

 

 

PřílohaVelikost
IMG_1075.jpg330.08 KB