HÁZENÁ

 

 

Kluci 6. a 7. ročníku se zúčastnili školního turnaje v házené pod názvem Novinářský kalamář. Kluci se pilně připravovali a dali do toho všechno, co mohli, i ti, kteří hráli házenou úplně poprvé. Všichni byli velice šikovní, snažili se a hlavně se nebáli vystřelit až z 10 metrů. Naši kluci vyhráli okresní kolo, kterého se zúčastnilo 6 ostravských škol, a postoupili do krajského kola. V krajském kole to bylo už mnohem těžší, ale kluci se nenechali zastrašit a se svými soupeři hráli vyrovnané zápasy, a proto obsadili krásné 4. místo. Hráli ve složení Tomáš Martiník, Petr Martiník, Ondřej Moczko, Jan Novák, Adam Svoboda z 6. ročníku a ze 7. ročníku Filip Hurník, Ondřej Dvorník, Adam Fritsch, David Bystroň, Tomáš David a David Macháček.

Eliška Zbořilová, Kristýna Hrabovská – žákyně 9. A

 

PřílohaVelikost
LKVC4519.jpg436.59 KB