Slavnostní ukončení školní docházky žáků 9. tříd

 

 
 
V pátek 21.června jsme se loučili s žáky 9. tříd, kteří se stali úspěšnými absolventy Základní školy v Klimkovicích.
Je to již 9 let, kdy poprvé vstupovali do prvních tříd s velkou aktovkou na zádech a trénovali čtení  a početní příklady. V průběhu školních let rozvíjeli své dovednosti a schopnosti, zapojovali se do soutěží, olympiád a mnozí z nich dosáhli mnoha úspěchů v okresních i krajských kolech.  V posledním školním roce zvládli přijímací zkoušky a rozhodnutí, na které škole bude pokračovat jejich příprava na zvolenou profesní dráhu. V připraveném programu předvedli, jak se dokáží prezentovat, jak spolupracují, jaké kamarádské  vztahy ve třídách vybudovali. Držíme jim palce, aby zvládli zúročit získané dovednosti, pracovali na sobě, aby si prožívali spokojený život. Přejeme všem hodně síly a odvahy překonávat překážky, mnoho přátel a přiměřeně štěstí.
 
Po krátké přestávce následovala závěrečná taneční lekce, na níž předvedli absolventi své taneční pokroky. Nejpopulárnější byl tanec s rodiči. Při soutěži o nejlepší taneční měla porota těžkou práci rozhodnout o vítězné dvojici.  
Děkujeme Sanatoriím Klimkovice za podporu při realizaci a Spolku rodičů za organizační a finanční podporu.
 
Mgr. Miroslava Hoňková
 
 
 
 
 
 
 
PřílohaVelikost
IMG_8130.jpg150.14 KB
IMG_8129.jpg168.6 KB