ŠKOLNÍ ROK 2018-2019

IX. A, třídní učitelka Mgr. Zita Nyklová

Gavor Roman,  Gelnar Šimon,  Gráf Adam , Jankiel Michal,  Kahaj Tadeáš,  Kaštovský Kristián,  Láznička Jan, Literák Lukáš,  Marvan Vojtěch,  Řeháček Vítězslav , Sedlár Maxmilián,  Socha Adam,  Svoboda Radek,  Švrlanský Lukáš, Vavrečka Richard,  Vyroubal Dominik,  Červenková Nela,  Fešárková Tereza,  Hrabovská Klára,  Hrabovská Kristýna, Kuchtová Tereza,  Kuncová Adéla,  Macháčková Kateřina,  Palkovská Anna,  Trávníčková Natálie,  Zbořilová Eliška, Zemánková Markéta

 

 

 

IX. B, třídní učitelka Mgr. Monika Richterová

Bartonec Matěj,  Cron Matyáš,  Fábrik Michal , Glomb Jan,  Häring Filip,  Jablonski Marek, Kočí Jakub, Kupka Lukáš, Lampart Matyáš, Pospíšek Adam, Ráček Patrik, Řeháček Jiří, Slovák Ondřej, Solanský Adam, Urbanec Vojtěch, Bálková Barbora, Bártová Vendula, Eliášová Sandra, Hrbáčová Nikola, Jaščurkovská Michaela, Kejdová Elen, Klimešová Petra, Kocichová Martina, Madejová Barbora, Martiníková Karolína, Niklová Veronika, Rykalová Tereza, Šariková Kateřina, Vaňková Tereza

 

 

 

 

 

PřílohaVelikost
28x-9A.jpg595.52 KB
30x-9B.jpg614.09 KB