Zahájení školního roku 2019/2020

 

 

 

 

Pro nepřízeň počasí jsme slavnostní zahájení školního roku pořádali v tělocvičně. Pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Jany Hoňkové nás potěšil svým vystoupením. Byli oceněni žáci, kteří přišli o prázdninách na školní pozemek.
Přivítali jsme nové žáky - prvňáčky a žáky, kteří přestoupili z jiných škol.
 
Všichni přítomní měli možnost vyslechnout novinky, které byly ve škole realizovány o prázdninách (nové sociální zařízení ve školní družině, vybavení školního pozemku - projekt Přírodní zahrada) a co nás v novém školním roce čeká (rodilý mluvčí v hodinách angličtiny, doučovací kroužky, modernizace PC učeben, robotické stavebnice).
 
Přítomní hosté klimkovický starosta Jaroslav Varga, předsedkyně školské rady PhDr. Gabriela Rykalová, Ph.D. a předsedkyně Spolku rodičů Pavlína Pitelová přáli žákům mnoho studijních úspěchů.
 
V novém roce nás čeká mnoho zajímavého a inspirujícího, proto přeji žákům co nejlepší studijní výsledky, mnoho nových objevů a příležitostí k rozvoji dovedností. Úspěch v práci přeji také zaměstnancům školy. Rodičům přeji mnoho tolerance, radostí i starostí ve společně prožitých chvílích se svými dětmi. 
 
Cesta dlouhá tisíc mil začíná prvním krokem. Tak tedy pořádně vykročme... 
 
Mgr. Miroslava Hoňková
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PřílohaVelikost
DSCN5424.jpg513.4 KB
DSCN5421.jpg460.63 KB
DSCN5435.jpg492.38 KB
DSCN5450.jpg545.15 KB
DSCN5442.jpg511.96 KB