Zahájení školního roku 2019/2020

Pro nepřízeň počasí jsme slavnostní zahájení školního roku pořádali v tělocvičně. Pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Jany Hoňkové nás potěšil svým vystoupením. Byli oceněni žáci, kteří přišli o prázdninách na školní pozemek.
Přivítali jsme nové žáky - prvňáčky a žáky, kteří přestoupili z jiných škol.

Všichni přítomní měli možnost vyslechnout novinky, které byly ve škole realizovány o prázdninách (nové sociální zařízení ve školní družině, vybavení školního pozemku - projekt Přírodní zahrada) a co nás v novém školním roce čeká (rodilý mluvčí v hodinách angličtiny, doučovací kroužky, modernizace PC učeben, robotické stavebnice).

Přítomní hosté klimkovický starosta Jaroslav Varga, předsedkyně školské rady PhDr. Gabriela Rykalová, Ph.D. a předsedkyně Spolku rodičů Pavlína Pitelová přáli žákům mnoho studijních úspěchů.

V novém roce nás čeká mnoho zajímavého a inspirujícího, proto přeji žákům co nejlepší studijní výsledky, mnoho nových objevů a příležitostí k rozvoji dovedností. Úspěch v práci přeji také zaměstnancům školy. Rodičům přeji mnoho tolerance, radostí i starostí ve společně prožitých chvílích se svými dětmi.

Cesta dlouhá tisíc mil začíná prvním krokem. Tak tedy pořádně vykročme...

Mgr. Miroslava Hoňková

DSCN5424.jpg513.4 KB