ŠKOLNÍ ROK 2019-2020

 

I. A - třídní učitelka Mgr. Radka Maršálková

BÁRTA Tomáš, BUGLOVÁ Klára, DIBLÍKOVÁ Nina, GROBELNÁ Eliška, JANEČKOVÁ Stela, KRAČMAROVÁ Michaela, KUDRNOVÁ Monika, LECHOVÁ Gabriela, MACHAROVÁ Michaela, MARČÍK Vojtěch, MARHEVSKÝ Daniel, NĚMČÍK David, NEŠETŘIL Tomáš, NEZHODA Jan, PETRÁŠ Dominik, POKORNÁ Marie, RESTEL Vojtěch, RICHTEROVÁ Justýna, SIKORA František

 
 

I. B - třídní učitelka Mgr. Karolína Návedlová

Hašková Viktorie, Hebdová Nela, Jalůvka Daniel, Jalůvka Šimon, Kanurkov Dimitri, Kovalík Nikola Michal, Langer Viktor, Langrová Viktorie, Matušková Zuzana, Nováková Adéla, Ondrová Anna, Oravec Michal, Russová Vendula, Sedláčková Nikol, Tomášková Gabriela, Tomšů Valerie, Ujfaluši Sofie, Václavek Tim, Vyležík Jan, Zámrský Martin, Žáková Rozálie

 

 

 

 

PřílohaVelikost
1A_3238.jpg3.88 MB
1B_3436.jpg3.59 MB