Sběr elektroodpadu 14. 10. - 18. 10.

 

 

Sbírejte elektroodpad!

 

 

 

 

 

 

Naše škola je zapojena do projektu Ukliďme si svět. Cílem tohoto projektu je shromáždit co nejvíce vysloužilých elektrospotřebičů s možností vybrat si příslušné odměny pro školu. Více informací můžete získat na internetových stránkách www.recyklohrani.cz . Akce probíhá každý rok na podzim.

Sběr elektrospotřebičů proběhne ve vestibulu školy pod schodištěm u šaten od 14. října do 18. října  2019 v čase od  7.30 do 7.45.

Co se může sbírat: Všechny malé i větší domácí spotřebiče, elektrické nářadí a nástroje, mobily, elektronické hračky, respektive vše, co lze zapojit do elektrické zásuvky nebo funguje na baterie, mobily včetně nabíječek a baterie.

Co do sběrného koše nepatří?  Žárovky a zářivky, bojlery, cartridge, televizory, monitory, klávesnice.

Současně s elektroodpadem budou vybírány i použité baterie.

 

Třída IX. A

 

PřílohaVelikost
N6.png65.02 KB
(7).png67.81 KB
(16).jpg5.59 KB