ZAHRADA S PŘÍRODNÍMI PRVKY ZŠ KLIMKOVICE

 

 

Název projektu: Zahrada s přírodními prvky ZŠ Klimkovice

Akceptační číslo: 09261862

Příjemce podpory: Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace

Stručný popis projektu: Předmětem projektu je úprava stávající zahrady základní školy na zahradu s prvky přírodní zahrady. Po úpravách bude zahrada poskytovat žákům praktickou i teoretickou výuku v oblasti EVVO. Bude se jednat zejména o pomologickou expozici, o expozici léčivých a aromatických bylin, geologickou expozici, expozici jehličnatých dřevin, expozici druhů dřeva, expozici stop zvěře a broukoviště. Součástí bude také Kneippův chodník a balanční chodník, a také příležitostná venkovní učebna. Budou pořízeny učební pomůcky a budou provedena certifikovaná školení a workshopy.

 

PřílohaVelikost
zahrada.jpg37.67 KB