Krabice od bot

 

 

Již poosmé proběhla v ČR předvánoční sbírka s názvem Krabice od bot, která má za cíl potěšit co nejvíc dětí žijících v tíživé sociální situaci, děti z chudších rodin, azylových domů, nízkoprahových center, apod. Sbírku pořádala Diakonie ČCE, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR. V letošním roce se do sbírky zapojily všechny třídy naší školy. Každá třída naplnila a vánočně zabalila pět krabic drobnými dárky. Dárky byly určeny chlapcům i dívkám různých věkových kategorií. Touto akcí se žáci učí podělit o vlastní hračky, myslet na druhé a pomáhat lidem kolem sebe. Do Vítkovic jsme odvezli 128 krabic. Věříme, že všechny dárky udělají o letošních Vánocích radost všem obdarovaným dětem. Vždyť nejdůležitější je radost v očích dětí a to bez rozdílů barvy pleti či jiných odlišností.

Dovolte mi v závěru poděkovat všem, kteří se sbírky zúčastnili – žákům, rodičů, prarodičům a zaměstnancům školy. Krásné Vánoce

Mgr. Renata Ottová

 

 

 

 

PřílohaVelikost
IMG_20191204_104819 (1).jpg439.96 KB
IMG_20191204_131253 (1).jpg504.18 KB