Český den proti rakovině

Základní škola Klimkovice se i v tomto školním roce zapojuje do celostátní sbírkové akce s názvem Český den proti rakovině, která kvůli koronavirové epidemii proběhne v náhradním termínu ve středu 30.9.2020.

Hlavním tématem letošní sbírky jsou Nádorová onemocnění ledvin a močového měchýře a jejím cílem je preventivně působit na veřejnost prostřednictvím letáků s informacemi a získat prostředky na boj proti rakovině.

I vy můžete zakoupením žlutého kvítku měsíčku lékařského v minimální hodnotě 20 Kč podpořit boj proti této nemoci.

V případě zájmu předejte finanční prostředky do 30.9. žákům navštěvujícím ZŠ Klimkovice nebo si kytičky lze v den konání sbírky zakoupit v Kulturním a informačním středisku Klimkovice (přízemí zámku), a to v době od 8 do 17 hodin (přestávka 11:30-12:30).

Za každý příspěvek předem děkujeme.

za třídu 7.C

Mgr. Zuzana Malíková