ŠKOLNÍ ROK 2019-2020

 

IX. A - třídní učitelka Mgr. Jana Bravanská

Benedikt Besta, Matěj Bulava, David Homola, Jakub Huspenina, Otakar chlebovský, Ondřej Klanica, Matěj Kotlář, René Lubojacký, Martin Žůrek, Karolína Bajgarová, Bára Bartková, Valérie Boháčová, Andrea Anna Fialová, Karolína Haasová, Natálie Kylhofová, Denisa Moravcová, Veronika Rykalová, Klára Tvarůžková, Barbora Velikovská, Adéla Větěchová

 

 

 

IX. B - třídní učitelka Mgr. Renáta Nejezchlebová

Matyáš Baránek, Tadeáš Bolek, Ondřej Hron, Tomáš Lemeš, Dominik Lokoč, David Mršálek, René Pasker, Michal Strnad, Jan Šindelka, Oliver Ulman, Kristýna Ciepielová, Tina Filipová, Barbora Gilligová, Tina Hoňková, Natálie Janusová, Anežka Planková, Klára Szendi, Klára Ulmanová, Eva Žitníková

 

 

 

 

 

 

PřílohaVelikost
9A.jpg4.1 MB
9B.jpg3.89 MB
9C.jpg3.92 MB