Komiksový workshop pro žáky 4. tříd v knihovně

 

 

Komiksový workshop pro žáky 4. tříd v knihovně

Knihovnické lekce se pro naše žáky staly již tradicí. Tentokrát pro nás paní Konvičková zajistila komiksový workshop, který vedl scénárista Daniel Vydra. Děti se stručně seznámily s komiksem, jeho historií, principy a konkrétním postupem jeho tvorby.

V další části se žáci sami proměnili ve scénáristy, ilustrátory, ale také režiséry a herce. Rozdělili se do skupin a týmovou prací vytvořili komiks na dané téma. A výsledek stál opravdu za to. Vznikly velmi originální, vtipné a nápaditě vytvořené práce, při jejichž prezentaci jsme se všichni velmi pobavili.

Děti si ověřily své schopnosti jak po textové, výtvarné i dramatické stránce, zkoušely si svoje prezentační dovednosti a schopnosti pracovat v týmu.

Mgr. Lucie Kovařčíková

 

 

 

PřílohaVelikost
20201006_110342.jpg2.71 MB