DRUŽINOVÉ STŘÍPKY

• Školní družinu v září začalo navštěvovat 130 dětí 1. stupně a byly rozděleny do pěti oddělení.
  • O děti se stará 5 vychovatelek a 1 asistentka pedagoga.
  • V září jsme hojně využívali školní hřiště se všemi herními prvky, které máme.
  • Děti si v hezkém podzimním čase zpestřily odpoledne vycházkami - byli jsme u „medvědí“ studánky, u památné „Lípy“ nebo na „hadím“ vršku.
  • Vychovatelky s dětmi se snaží po celou dobu dodržovat přísná hygienická opatření v době šíření koronavirové infekce, tzn. zvýšená hygiena rukou, používání dezinfekce, roušky na chodbách a v jídelně kromě konzumace oběda.
  • Od měsíce října školní družina přijala 6 dětí, které do té doby navštěvovaly Centrum volného času Mozaika – po jejím uzavření z nařízení vlády.
  • Od 14. října 2020 spolu se školou došlo i k uzavření Školní družiny.

Lenka Buroňová, vychovatelka ŠD

1. oddělení.jpg1.79 MB