13. ročník soutěže Bobřík informatiky

 

 

Letošního Bobříka informatiky lovili naši žáci z domova. Do celostátní online soutěže se zapojilo 118 žáků školy, kteří soutěžili ve třech věkových kategoriích – Mini, Benjamin a Kadet. Jde o soutěž rozvíjející informatické myšlení žáků s otázkami zaměřenými na algoritmizaci, programování a logické myšlení.

V kategorii 8. a 9. tříd soutěžilo 46 žáků, bobříků bylo celkem 8. Nejúspěšnějším soutěžícím byl Jaromír Kostka z 9.B, na druhém místě se umístil Jan Novák z 8.B a na třetím místě skončila Tereza Matoušková z 9.A.

V kategorii 6. a 7. tříd se soutěže zúčastnilo celkem 34 žáků, z nichž bobříka ulovilo 20. Na prvním místě se umístil Matěj Huspenina ze 7.C, druhé místo získal Adam Kovařčík ze 7.A a třetí místo obsadila Karolína Ochynská ze 7.B.

V kategorii 4. a 5. tříd soutěžilo 38 žáků, bobříků bylo celkem 17. Nejúspěšnějšími soutěžícími byli Matouš Ujfaluši a Marek Horník z 5.A a Kristýna Kuncová z 5.B, na druhém místě se umístila Mariana Jalůvková ze 4.A a na třetím místě skončily Adéla Rečková ze 4.B a Daniela Tomášková z 5.B.

 

Všem děkujeme za účast a úspěšným řešitelům gratulujeme.

Mgr. Lucie Kovařčíková

 

PřílohaVelikost
DSCN5963.JPG4.3 MB
DSCN5965.JPG4.37 MB