Kroužky angličtiny pro děti na druhé pololetí školního roku 2020/2021

Milí rodiče,

bez angličtiny dnes člověk jako by nebyl, proto jsme pro vás ve spolupráci s Jazykovou školou Hello připravili kroužky angličtiny pro děti na druhé pololetí školního roku 2020/2021.

Vybrat si můžete z angličtiny s Cambridge nebo konverzace s rodilými mluvčími.

Kroužek angličtiny je vhodný pro všechny děti, které chtějí:

• začít s angličtinou s jasným cílem,

• nabýt základní jazykové dovednosti,

• studovat anglický jazyk zábavným a hravým způsobem,

• zlepšit svůj mluvený projev a výslovnost,

• úspěšně složit zkoušku Cambridge z anglického jazyka a získat tak doklad o svých jazykových znalostech.

V kroužku angličtiny vašim dětem pomůžeme:

• porozumět psanému a mluvenému projevu a naučit se správné výslovnosti a četbě,

• získat základní slovní zásobu v rámci dané úrovně,

• naučit se gramatiku nutnou pro složení zkoušky,

• porozumět poslechu,

• zlepšit své konverzační schopnosti,

• naučit se jazykově vyrovnat s řadou každodenních situací, které vyžadují použití angličtiny,

• připravit se na úspěšné absolvování ústní i písemné části jazykové zkoušky Cambridge YLE.

Do kroužku můžete své děti přihlásit na tyto termíny:

Konverzace s RM 1.st. ZŠ

13,30 - 14,30

10.2.2021

18941 Nový

Konverzace s RM 2.st. ZŠ

14,30 - 15,30

10.2.2021

19202 Nový

Certifikát pro 1. stupeň ZŠ

12,30 - 13,30

8.2.2021

19271 Nový

Certifikát pro 2. stupeň ZŠ

13,30 - 14,30

8.2.2021

19272 Nový

V případě zájmu jsou možné i další termíny a úrovně. Cena kroužku je 1890Kč za pololetí.

Kroužky probíhají přímo u nás na škole po vyučování. Pokud by současná situace neumožnila prezenční výuku, kroužky přecházejí plynule do online výuky. V případě online výuky lektor přizpůsobuje obsah hodiny online prostředí s využitím interaktivních materiálů. Pokud vám vyhovují online lekce, termíny naleznete ZDE.

Online lekci si můžete nezávazně vyzkoušet na ukázkové hodině, termíny naleznete na stránkách jazykové školy Hello.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na koordinátorku dětských jazykových kurzů, Lenku Folwarcznou, na e-mailu folwarczna@hello.cz nebo telefonním čísle 731 655 899.