5. A přála k MDŽ

 

 

Děti z 5. A dostaly v březnu dobrovolný úkol. Kdo chtěl, vlastnoručně vyrobil přáníčko pro maminku, babičku, tetu.

8. březen je Mezinárodní den žen a děti měly příležitost potěšit své nejbližší. Někteří se okamžitě chopili příležitosti a skutečně vytvořili krásná přání. Můžete na obrázcích obdivovat. Své práce doprovodili krátkým zamyšlením, proč je pro ně daná osoba tak důležitá, proč jí chtějí popřát. Úryvky z prací si můžete také přečíst.

                                                                                                          Mgr. Naďa Danková

 

 

Maminka je moc hodná, spravedlivá, krásná a chytrá. Pomáhá mi se školou, s vařením a s mnoha dalšími věcmi. Nesmím zapomenout na to, že mi pomáhá přečkat život v karanténě. S maminkou zažívám velká dobrodružství, srandu, ale i smutek. Ale hlavně tu srandu. Lepší maminku bych si nemohla přát. 

Terezka

 

Já bych chtěla popřát babičce, protože když jsem smutná, tak jí většinou volám. Moje babička je moc hodná a vždy mi pomůže. Když si voláme, tak si povídáme nebo hrajeme hry. Myslím si, že i já tak babičku potěším.

Monička

 

Momentálně si spolu s maminkou užíváme každý den od rána do večera. Všechny zážitky, co jsme spolu zažily, jsou ty nejlepší a nezapomenutelné. Rády spolu cestujeme, chodíme po horách, snowboardujeme, lyžujeme, jezdíme na divoké vodě. Mamka pro mě znamená všechno.   

Vendulka

Chtěl bych poděkovat mojí mamince za to, jak se o mě stará. Mám tě moc rád, mami, jsi moje sluníčko, které se pořád směje a má dobrou náladu. Moje maminka umí vyřešit všechny trable, a proto je nejlepší. 

Domča

 

Dnes je tvůj den,

je Mezinárodní den žen.

Spolu to oslavíme a

u toho se pobavíme.

Pusu ti dám,

protože tě ráda mám.

Pro moji maminku a

milovanou rodinku.

Terezka

 

 

 

 

PřílohaVelikost
Kája Kejdová.png8.77 MB
Terezka Dejlová (2).jpeg644.89 KB
Andy Jordánová.jpg932.74 KB
Anička Bálková.jpg197 KB
Eda Himlar.jpg3.25 MB