SEZNAM ŠKOLNÍCH POMŮCEK PRO 1. TŘÍDU

Vážení rodiče,

prosím zkontrolujte a doplňte dětem připravené školní potřeby DO 1. TŘÍDY:

Aktovka

Obal na sešity, na učebnice a pracovní sešity (6 ks A4, 4 ks A5) + obaly na AJ (2 ks)

Zásobník na písmena a slabiky (NE NA ČÍSLA)

SEZNAM ŠKOLNÍCH POMŮCEK PRO 2. TŘÍDU

Lenoch malý (vel. A5)

Lepidlo

Pastelky (sada 6 ks)

Tužka č. 2                    3 ks

Tužka č. 3                    1 ks

Pero

Měkká guma

Pravítko 30 cm

Pravítko do pouzdra (asi 15 cm)

Nůžky

Obaly na sešity           10 ks

RODINNÉ PASY - NABÍDKA PRO RODIČE

INFORMACE PRO STRÁVNÍKY, červen 2019

Upozornění pro strávníky – odcházející k 31. 8. 2019

Přihlášení a odhlášení obědů a svačinek na týden 24. 6. – 28. 6. 2019  bude možné pouze do 26. 6. 2019.

DEN PRO DĚTI - RAINBOW RUN, 30. 5. 2019

Vážení rodiče,

na doporučení Spolku rodičů a za jejich finanční podpory škola ve spolupráci s firmou Akcičky, s.r.o. připravuje pro vaše děti zážitkovou akci 30.května ke Dni dětí nazvanou Den pro vaše děti ve stylu Rainbow  Run, která probíhá v Ostravě a dalších městech. Barvy duhy jsou symbolem radosti pro všechny.

VÝLET PRO RODIČE S DĚTMI - RAFTY, 15.6.2019

DOPIS PRO RODIČE - INFORMACE OD PANÍ ŘEDITELKY

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych vás informovala o opatřeních týkajících se plánované výstavby kruhového objezdu v centru města.

Protože jedna z objízdných tras povede přes ulici Vřesinskou a Polní, upozorňuji vás na zvýšené dopravní nebezpečí v těchto ulicích, po kterých dopravujete své děti do školy nebo po nich děti samy procházejí.

KRUHOVÝ OBJEZD - MAPA

PROSBA - "HLÍDAČI PŘECHODŮ"

VÝSTAVBA OKRUŽNÍ KŘIŽOVATKY - INFORMACE

Výstavba okružní křižovatky.

Pro zlepšení dopravní situace v centru města bude vybudována v místě křižovatky ulic Lidická a Čs. armády okružní křižovatka, která zvýší plynulost a bezpečnost dopravy v našem městě. Navíc při havarijní situaci na dálnici D1, zejména při uzavírce tunelu, usnadní průjezd městem místním řidičům.