SPOLU DO ŠKOLY

Děti i rodiče přišli spolu do školy oslavit konec prázdnin.

V poslední prázdninový pátek pořádalo na školní zahradě Sdružení rodičů při ZŠ Klimkovice a ZŠ Klimkovice společné setkání pro nastupující prvňáčky a jejich starší a zkušenější kamarády. Účast byla hojná a rodiče spolu s dětmi se postarali o pohodovou a přátelskou atmosféru celého odpoledne.

Děti si tak s rodiči mohli vyzkoušet dobrodružnou cestu do školy, která prověřila nejen jejich dovednosti, ale snad i pobavila. Kreativní duše potěšilo malování na kamínky a fotokoutek byl oblíbeným místem pro zachycení vzpomínek na tuto příjemnou událost.

Celé odpoledne bylo zakončeno společným opékáním špekáčku u ohně, kde si moli rodiče popovídat a také se trochu seznámit, než se uvidí první školní den s dětmi v lavicích.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou náladu, přejeme nejen prvňáčkům úspěšný vstup do nového školního roku a budeme se těšit na další setkání na akcích Sdružení rodičů při ZŠ Klimkovice.

Za SRZŠ Lucie Křivánková